Dům pojišťoven.cz, s.r.o.

Pojištění vozidla

Pro nezávaznou kalkulaci vyplňte níže uvedený formulář.

Vyberte druh pojištění

Základní údaje o vozidle
Údaje o pojistníkovi

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Vaše osobní údaje zpracováváme pro účely zpracování cenových kalkulací, vyřízení vašich objednávek, pro zasílání našich přizpůsobených nabídek. Bližší informace o zpracování osobních údajů a vašich právech, najdete v sekci ochrana osobních údajů. Pojistné produkty jsou nabízeny na základě licence České národní banky.Proč chceme reálný e-mail? Uvedený e-mail vyžadují vybrané pojišťovny k předložení kalkulací. V případě sjednání pojistné smlouvy vám na tento e-mail bude zaslána Zelená karta, smlouva a další smluvní dokumentace.

Proč chceme reálný telefon? Prosíme zadat reálný telefon. Toto telefonní číslo je na pojistné smlouvě a vybraná pojišťovna ho používá pro kontaktování klienta ohledně jeho smlouvy (dlužné pojistné, problémy s doručením korespondence atd.).

Proč chceme rodné číslo? Po zadání rodného čísla a jména pojistníka získáte přesnou cenu povinného ručení s maximální možnou slevou (až 67 %). Pro uplatnění této slevy (tzv. “vyježděný bonus”) tyto údaje ověřujeme u České kanceláře pojistitelů (ČKP).

Bezpečí: Vaše údaje předáváme pouze pojišťovnám pro vytvoření nezávazných kalkulací.