Dům pojišťoven.cz, s.r.o.

Výpověd pojistné smlouvy dohodou


V dohodě musí být uveden okamžik zániku pojištění a dohodnut způsob vzájemného vyrovnání závazků. Doporučujeme kontaktovat vaši pojišťovnu a dohodnout se na ukončení povinného ručení. V tomto případě je nutné výpověď zaslat písemně na vaši stávající pojišťovnu. U většiny pojišťoven lze pojištění vypovědět dohodou přímo na pobočce a na počkání! K tomu vám stačí pouze vyplnit pojišťovnou určený formulář.

Pro vygenerování výpovědního formuláře vyplňte níže uvedené náležitosti.
Vygenerovaná výpověď Vám bude automaticky zaslána také na Váš email.

Údaje o pojistníkovi
Údaje o pojistce
Potřebné informace naleznete ve vaší pojistné smlouvě. Pokud si nejste jisti, kde máte aktuálně své vozidlo pojištěné, navštivte stránku České kanceláře pojistitelů. Zadejte SPZ vašeho vozidla a dnešní datum. Následně se dozvíte, u kterého pojistitele máte svou smlouvu uzavřenou a jaké je datum počátku smlouvy.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, tyto údaje neukládáme. Vaše osobní údaje budou zpracovány DŮM POJIŠŤOVEN.CZ, s.r.o. za účelem automatického vytvoření návrhu výpovědi pojistné smlouvy prostřednictvím interaktivního formuláře, a to v souladu s obchodními podmínkami a v souladu s podmínkami ochrany osobních údajů. Bližší informace o zpracování osobních údajů a vašich právech, najdete v sekci ochrana osobních údajů.