Dům pojišťoven.cz, s.r.o.

Výpověď pojistné smlouvy ke konci pojistného období


Pojištění odpovědnosti zaniká písemnou výpovědí minimálně 6 týdnů před koncem ročního pojistného období. Škodu můžete samozřejmě uplatnit kdykoliv až do skutečného zániku pojistné smlouvy. U některých pojišťoven lze pojištění vypovědět k nejbližší platbě, proto na možný datum výpovědi je nejspolehlivější zeptat se přímo u své pojišťovny. Výpověď je nutné zaslat písemně na vaši stávající pojišťovnu.

Pro vygenerování výpovědního formuláře vyplňte níže uvedené náležitosti.
Vygenerovaná výpověď Vám bude automaticky zaslána také na Váš email.

Údaje o pojistníkovi
Údaje o pojistce
Potřebné informace naleznete ve vaší pojistné smlouvě. Pokud si nejste jisti, kde máte aktuálně své vozidlo pojištěné, navštivte stránku České kanceláře pojistitelů. Zadejte SPZ vašeho vozidla a dnešní datum. Následně se dozvíte, u kterého pojistitele máte svou smlouvu uzavřenou a jaké je datum počátku smlouvy.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, tyto údaje neukládáme. Vaše osobní údaje budou zpracovány DŮM POJIŠŤOVEN.CZ, s.r.o. za účelem automatického vytvoření návrhu výpovědi pojistné smlouvy prostřednictvím interaktivního formuláře, a to v souladu s obchodními podmínkami a v souladu s podmínkami ochrany osobních údajů. Bližší informace o zpracování osobních údajů a vašich právech, najdete v sekci ochrana osobních údajů.