Dům pojišťoven.cz, s.r.o.

Proč mít havarijní pojištění?

1680168801-nahled-3.png Havarijní pojištění je druh pojištění, které chrání majitele vozidla v případě, že dojde k havárii nebo jinému poškození vozidla. Existuje několik důvodů, proč mít pojištěno havarijní pojištění:

Ochrana majetku: Havarijní pojištění vám poskytuje ochranu vašeho majetku v případě, že dojde k havárii nebo jinému poškození vozidla. Pokud nemáte havarijní pojištění, budete muset platit za opravu svého vozidla z vlastní kapsy.

Finanční ochrana: Havarijní pojištění může poskytnout finanční ochranu v případě, že dojde k havárii nebo jinému poškození vozidla. Mnoho lidí nemá dostatečné úspory, aby pokryli náklady na opravu poškozeného vozidla.


Další krytí: Havarijní pojištění může také zahrnovat další krytí, jako je ochrana proti krádeži, vandalizmu a dalším událostem, které mohou způsobit poškození vozidla.

Zkrátka, havarijní pojištění může poskytnout majitelům vozidel důležitou ochranu pro jejich majetek a finanční zajištění v případě neštěstí. Proto je většinou doporučováno mít havarijní pojištění pro vaše vozidlo.
Aktualita přidána: 30.03.2023
zpět na předchozí stránku