Dům pojišťoven.cz, s.r.o.

Výpověd pojistné smlouvy z důvodu odcizení vozidla


V případě odcizení pojištěného vozidla pojištění povinného ručení zaniká okamžikem odcizení. Nelze li tuto dobu určit, zanikne pojištění okamžikem oznámení odcizení na Policii. Jako důkaz této skutečnosti pro pojišťovnu doložte doklad prokazující odcizení vozidla. Tím může být protokol policie, pravomocné usnesení o odložení věci (krádeže) nebo usnesení o zahájení trestního stíhání.

Pro vygenerování výpovědního formuláře vyplňte níže uvedené náležitosti.
Vygenerovaná výpověď Vám bude automaticky zaslána také na Váš email.

Údaje o pojistníkovi
Údaje o pojistce
Potřebné informace naleznete ve vaší pojistné smlouvě. Pokud si nejste jisti, kde máte aktuálně své vozidlo pojištěné, navštivte stránku České kanceláře pojistitelů. Zadejte SPZ vašeho vozidla a dnešní datum. Následně se dozvíte, u kterého pojistitele máte svou smlouvu uzavřenou a jaké je datum počátku smlouvy.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, tyto údaje neukládáme. Vaše osobní údaje budou zpracovány DŮM POJIŠŤOVEN.CZ, s.r.o. za účelem automatického vytvoření návrhu výpovědi pojistné smlouvy prostřednictvím interaktivního formuláře, a to v souladu s obchodními podmínkami a v souladu s podmínkami ochrany osobních údajů. Bližší informace o zpracování osobních údajů a vašich právech, najdete v sekci ochrana osobních údajů.